slevový kód:

SKOLAHROU 15%

DOPRAVA nad 500,- ZDARMA:-)

RÁDI VYRÁBÍME NA ZAKÁZKU

ČJ/SK balíček pro prvňáčky - ekonomický

Kód: 462/CES
Akce Tip
1 hodnocení
1 500 Kč / ks

Zvolte variantu

 

SLEVA 10% Ušetříte oproti tomu, kdybyste pomůcky pořizovali samostatně.

SLOVENSKÁ VERZE SAMOZŘEJMĚ OBSAHUJE POMŮCKY VE SLOVENŠTINĚ:-).

 

Dítko si s pomůckami této sady uvolní ruku (grafomotorické destičky), potrénuje malá a velká tiskací písmenka zábavnou formou (písmenkový strom tiskací), bude skládat jednoduchá slova a věty (anagramy), při prvním čtení bude pracovat se zajímavými úkoly (čtenářské sáčky).

 

Základní sada obsahuje:

ČTENÁŘSKÉ SÁČKY před čtením - při čtení - po čtení: 

Pomůcka vychází z kritického myšlení, rozvíjí čtenářské dovednosti v trojfázovém modelu E-U-R, tzn. evokace (před čtením) – uvědomění (při čtení) – reflexe (po čtení).

Sada obsahuje 3 plátěné sáčky PŘED ČTENÍM (zelená barva) – PŘI ČTENÍ (žlutá barva) – PO ČTENÍ (červená barva).

V každém pytlíku naleznete dřevěné čtverečky s otázkami/úkoly. Velikost jednoho čtverce je 4 x 4 cm. Z jedné strany je vygravírovaný text, z druhé strany barevný kód.

Sáček PŘED ČTENÍM obsahuje 12 čtverečků, sáček PŘI ČTENÍ  23 čtverečků, sáček PO ČTENÍ pak   29 čtverečků. Celkem tedy 64 úkolů různé obtížnosti.

TEXT JE NAPSÁN VELKÝM TISKACÍM PÍSMEM, TAKŽE MOHOU POUŽÍVAT I PRVŇÁČCI, KTEŘÍ SE UČÍ GENETICKOU METODU.

Lze využít ve škole při dílnách čtení, v domácím vzdělávání.

Dítě může pomůcku využít jako „hmatový sáček“, vybrat si náhodně otázku. Nabízí se i možnost vyskládání čtverečků na koberec/lavici rubovou stranou vzhůru.

 

 GRAFOMOTORICKÉ DESTIČKY:


Destičky jsou vynikající pomůckou pro všechny předškoláky/žáčky první třídy, kteří mají těžší ruku. Mezery  jsou dostatečně široké, aby se dalo pohodlně pracovat širokou trojhrannou tužkou či pastelkou.

Sada obsahuje 4 různé desky o rozměru 20x10cm uložené v plátěném sáčku.

 

PÍSMENKOVÝ STROM tiskací přírodní:

Do této pomůcky na procvičování velkých a malých tiskacích písmen jsme integrovali kontrolu chyby, nikdy se nesloží nesprávným způsobem.
Obsahuje celou českou abecedu včetně "háčkových" souhlásek.
Zapojíme jemnou motoriku.
Vyrobeno z kvalitní březové překližky. 
20x20cm

ANAGRAMY přírodní:

ANAGRAMY obsahují celkem 97 dřevěných písmenek naší české abecedy včetně těch s diakritikou a tři žolíky. Písmena jsou bodově ohodnocena podle četnosti využití. Počty a ohodnocení je stejné jako u populárního Scrabble. Písmenka jsou uložena v plátěném sáčku.

Pomůcka zábavnou formou rozvíjí slovní zásobu.

Rozměr každého "kamene" je cca 2x2cm.

Možností, jak používat Anagramy je mnoho.

1. Vylosujeme určitý počet kamenů, které budou společné pro všechny hráče. Každý hráč má minutu (nebo víc:-)) na to, aby z těchto kamenů vytvořil co nejdelší slovo.

2. Vylosujeme určitý počet kamenů, které budou společné pro všechny hráče. Každý hráč má minutu (nebo víc:-)) na to, aby z těchto kamenů vytvořil slovo s co největší hodnotou.

3. Každý z hráčů si vylosuje určitý počet kamenů a během časového limitu (nebo bez něj) se snaží složit co nejhodnotnější slovo. Můžeme hrát i variantu se skládáním více slov, popřípadě vět. 

4. Hráči svoje slova musejí křížit jako v klasickém Scrabble.

5. Lze požít také jako "pohyblivku".

Možností je opravdu mnoho, slova lze omezit na určité slovní druhy, případně skládat celé věty. Velice se nám osvědčilo i při výuce ANJ, kde pouze odstraníme kameny s českou diakritikou. Slovní zásoba narůstá exponenciálně:-)

 

Jazyk: Český
DEJTE NÁM TÝDEN (12 ks) | 462/CES
1 500 Kč / ks
Jazyk: Slovenský
Skladem (17 ks) | 462/CES2
1 500 Kč / ks

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný