slevový kód:

SKOLAHROU 15%

DOPRAVA nad 500,- ZDARMA:-)

RÁDI VYRÁBÍME NA ZAKÁZKU

Montessori SLOVNÍ DRUHY

Máte radost z úspěchu Ester? My ano:-). Děkujeme "Esterce", jak ji naše děti nazývají, byť před měsícem netušily, kdo to je...

Je tak motivační, že jsme ji lehce zneužili pro dobrou věc, využili jejího úspěchu a procvičili slovní druhy za použití montessori symbolů.
Podlepili jsme magnetickou folií a pracovali jsme i na tabuli. Chytl se pětileťák, a my s nadšením pozorovali.. Vrátili jsme se k příběhu Zahrada slovních druhů, povídali si o skřítcích a lavičkách, kreslili příběhy..

Opět se nám potvrdilo, že není třeba složité lingvistické terminologie.. předškolákovi nemusíme říkat přídavné jméno, sloveso,... stačí se zeptat: jaká je? co dělá?
Jako další krok chce druhačka dělat pětilístek, prý jí máme nakódovat, aby se jí nepletlo, co je druhý a třetí řádek.. Není problém, to podpoříme.

Nejmladší dítko zdatně kombinovalo s pohyblivkou a zvířátky z farmy.

21  5
Máme je v pondělí vůbec vyslat do školy? Co myslíte?:-)

Rozhodli jsme se, že pomůcku pustíme do světa. Nabízíme učitelskou a žákovskou verzi, které se liší velikostí. V případě učitelské si můžete vybrat magnetickou či nemagnetickou variantu, případně kombinaci obou.

Dodáváme v dřevěném boxu s vysouvacím víkem, nabízíme i verzi economy. Prozkoumejte náš web.