SVOBODA v PYTLI a DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1000,-

Montessori SLOVNÍ DRUHY

Máte radost z úspěchu Ester? My ano:-). Děkujeme "Esterce", jak ji naše děti nazývají, byť před měsícem netušily, kdo to je...

Je tak motivační, že jsme ji lehce zneužili pro dobrou věc, využili jejího úspěchu a procvičili slovní druhy za použití montessori symbolů.
Podlepili jsme magnetickou folií a pracovali jsme i na tabuli. Chytl se pětileťák, a my s nadšením pozorovali.. Vrátili jsme se k příběhu Zahrada slovních druhů, povídali si o skřítcích a lavičkách, kreslili příběhy..

Opět se nám potvrdilo, že není třeba složité lingvistické terminologie.. předškolákovi nemusíme říkat přídavné jméno, sloveso,... stačí se zeptat: jaká je? co dělá?
Jako další krok chce druhačka dělat pětilístek, prý jí máme nakódovat, aby se jí nepletlo, co je druhý a třetí řádek.. Není problém, to podpoříme.

Nejmladší dítko zdatně kombinovalo s pohyblivkou a zvířátky z farmy.

21  5
Máme je v pondělí vůbec vyslat do školy? Co myslíte?:-)

Rozhodli jsme se, že pomůcku pustíme do světa. Nabízíme učitelskou a žákovskou verzi, které se liší velikostí. V případě učitelské si můžete vybrat magnetickou či nemagnetickou variantu, případně kombinaci obou.

Dodáváme v dřevěném boxu s vysouvacím víkem, nabízíme i verzi economy. Prozkoumejte náš web.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení