SVOBODA v PYTLI a DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1000,-

Novinky

Montessori SLOVNÍ DRUHY

Máte radost z úspěchu Ester? My ano:-). Děkujeme "Esterce", jak ji naše děti nazývají, byť před měsícem netušily, kdo to je...

Je tak motivační, že jsme ji lehce zneužili pro dobrou věc, využili jejího úspěchu a procvičili slovní druhy za použití montessori symbolů.
Podlepili jsme magnetickou folií a pracovali jsme i na tabuli. Chytl se pětileťák, a my s nadšením pozorovali.. Vrátili jsme se k příběhu Zahrada slovních druhů, povídali si o skřítcích a lavičkách, kreslili příběhy..

Opět se nám potvrdilo, že není třeba složité lingvistické terminologie.. předškolákovi nemusíme říkat přídavné jméno, sloveso,... stačí se zeptat: jaká je? co dělá?
Jako další krok chce druhačka dělat pětilístek, prý jí máme nakódovat, aby se jí nepletlo, co je druhý a třetí řádek.. Není problém, to podpoříme.

Nejmladší dítko zdatně kombinovalo s pohyblivkou a zvířátky z farmy.

21  5
Máme je v pondělí vůbec vyslat do školy? Co myslíte?:-)

Rozhodli jsme se, že pomůcku pustíme do světa. Nabízíme učitelskou a žákovskou verzi, které se liší velikostí. V případě učitelské si můžete vybrat magnetickou či nemagnetickou variantu, případně kombinaci obou.

Dodáváme v dřevěném boxu s vysouvacím víkem, nabízíme i verzi economy. Prozkoumejte náš web.

Písmenkový psací strom

Máme velikou radost, že se tiskací písmenkový strom v montessori barvách stal oblíbenou pomůckou Vašich i našich:-) dětí. Za loňský rok jsme jich vyrobili a dodali do škol a dětských pokojíčků více než 50 kusů.

Nyní představujeme písmenkový stromeček s psacími písmenky. Opět barvíme ručně a to s velikou pečlivostí a láskou. Věříme, že pomůcka bude užitečná a naše děti bude škola opět o něco více bavit:-) Mrkněte do sekce HEZKY ČESKY.

Hezký den,

Vaši Ježpodi

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení